خانه » فروشگاه » دوربین بولت داهوا مدل HAC-HFW1209CMP-LED
دوربین بولت داهوا مدل HAC-HFW1509TP-LED قیمت اصلی: 3,980,000 تومان بود.قیمت فعلی: 2,380,000 تومان.
بازگشت به محصولات
گارانتی اصلی ماد طلایی
بسته بندی و ارسال توسط فرا نگاه امن
آماده ارسال از انبار فرا نگاه امن
برند: داهوا Dahua
1,760,000 تومان
هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید
15 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!
تحویل اکسپرس
حمل رایگان سفارشات بالای ۵ میلیون تومان
پرداخت امن
امکان پرداخت انلاین یا پرداخت حضروی درب منزل
ضمانت اصالت کالا
7 روز گارانتی بازگشت وجه
طراحی ظاهری
دوربین مداربسته داهوا HAC-HFW1209CMP-LED دارای لنز ثابت 2.8mm است که میتواند تصاویر را با کیفیت 2mp ضبط نماید، این دوربین دارای بدنه فلزی ضد آب و گرد و غبار است که برای مصارف Outdoor بسیار مناسب است، همچنین رنگ الکترواستاتیک باکفیت این دوربین در مقایسه با سایر دوربین های موجود در بازار عملکرد بهتری در برابر کدر شدن و کثیفی دارد.
دید در شب رنگی
استانداردهای فیزیکی
  • AHD
  • CVI
  • CVBS
  • TVI
به صورت Switchable یا قابل تغیر بسته به نوع خروجی در این دستگاه موجود است.
  • HLC یا جبران هایلایت و نقاط روشن
  • BLC یا جبران نور پس زمینه در صورت افت نور پس زمینه اجزا تصویر
  • 2D DNR یا کاهش دیجیتال نویز (برای محیط های تاریک)
  • AGC یا تقویت کننده وضوح اشیاء برای ضبط با وضوح بالاتر
  • AWB یا تنظیم و توازن خودکار سفیدی که نور و دمای رنگ را متناسب با محیط تنظیم میکند.
جمع‌بندی
این دوربین با 25 ماه گارانتی از دستگاه های مناسب برای محیط خارجی است.
برند
داهوا Dahua
ابعاد
166.6mm×69.7mm×70.0mm
وزن
0.42kg
مشخصات اتصال
BNC با سیم (RG59)
مشخصات حسگر تصویر
CMOS
نوع لنز
2.8mm
Fix lens/Fixed iris
فاصله کانونی
1100mm
دید در شب
20متر
حداقل نور
0.001 Lux/F1.6, 30IRE, 0 Lux LED on
رزلوشن تصویر
2MP, 1920(H)x1080(V)
محدوده سرعت شاتر(فیلم برداری)
PAL: 1/25~1/100000s -NTSC: 1/30~1/100000s
فرمت های ویدیویی
AHD
CVBS: آنالوگ
CVI
TVI
نرخ فریم
25/30fps@4MP, 25/30fps@1080P
قابلیت چرخش
Pan: 0° ~ 360° Tilt: 0° ~ 87° Rotation: 0° ~ 360°
دارد
قابلیت بزرگنمایی
دیجیتال
شیار کارت حافظه
ندارد
قابلیت ضبط صدا
ندارد
پروتکل ها
N/A
منبع تغذیه
12V-2A
Max 5.5W (12V DC, IR on)