خانه » فروشگاه » دوربین بولت داهوا مدل Dahua HAC-HFW1200THP-I8
دوربین بولت DS-2CD1643G0-IZ
بازگشت به محصولات
دوربین بولت DS-2CD2T63G0-I5
گارانتی ۱۲ ماهه
بسته بندی و ارسال توسط فرا نگاه امن
آماده ارسال از انبار فرا نگاه امن از 1 روز آینده
برند: داهوا Dahua
1,750,000 تومان
هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید
11 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!
تحویل اکسپرس
حمل رایگان سفارشات بالای ۵ میلیون تومان
پرداخت امن
امکان پرداخت انلاین یا پرداخت حضروی درب منزل
ضمانت اصالت کالا
7 روز گارانتی بازگشت وجه
نقد و بررسی دوربین مداربسته بولت داهوا HD-CVI مدل HAC-HFW1200THP-I8
HAC-HFW1200THP-I8 دوربین بالت داهوا دارای سنسورتصویر ۲مگاپیکسلی از نوع سی موس است،
دوربین بالت داهوا دارای سیستم اسکن از نوع  Progressive است،
سرعت شاتر این دوربین به صورت اتوماتیک ودستی۱/۳ s to 1/100000 s قابل تنظیم میباشد.
نوع لنز دوربین بالت داهوا  HAC-HFW1200THP-I8 فیکس 3.6 میلی متر است.
این محصول دارای ابعاد و ظاهر مشتری پسند می باشد و برای دمای منفی ۳۰ تا مثبت ۶۰ درجه مناسب می باشد.
استانداردهای فیزیکی
دوربین مداربسته شبکه داهوا از استاندارد استاندارد IP67 تبعیت می کند،
دریافت این استاندارد نشانه این است که این مدل در برابر نفوذ گرد و غبار و آب مقاوم است.
برند
داهوا Dahua
ابعاد
240.7mm×90.7mm×90.4mm
وزن
0.42kg
مشخصات اتصال
BNC با سیم (RG59)
مشخصات حسگر تصویر
"1/2.7
CMOS
نوع لنز
3.6mm
Fix lens/Fixed iris
فاصله کانونی
900mm
دید در شب
80متر
حداقل نور
0.02Lux/F1.85, 30IRE, 0Lux IR on
رزلوشن تصویر
2MP, 1920(H)x1080(V)
محدوده سرعت شاتر(فیلم برداری)
PAL: 1/25~1/100000s -NTSC: 1/30~1/100000s
فرمت های ویدیویی
CVI
نرخ فریم
25/30fps@1080P, 25/30/50/60fps@720P
قابلیت چرخش
Pan: 0° ~ 360° Tilt: 0° ~ 90° Rotation: 0° ~ 360°
دارد
قابلیت بزرگنمایی
دیجیتال
شیار کارت حافظه
ندارد
قابلیت ضبط صدا
ندارد
پروتکل ها
N/A
منبع تغذیه
12V-2A
Max 4.9W (12V DC, IR on)