دوربین دام داهوا مدل HAC-HDW1209TLQP-A-LED
گارانتی اصلی
بسته بندی و ارسال توسط فرا نگاه امن
آماده ارسال از انبار فرا نگاه امن
برند: داهوا Dahua
1,989,000 تومان
17 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!
تحویل اکسپرس
حمل رایگان سفارشات بالای ۵ میلیون تومان
پرداخت امن
امکان پرداخت انلاین یا پرداخت حضروی درب منزل
ضمانت اصالت کالا
7 روز گارانتی بازگشت وجه
همچنین نوع تکنولوژی دید در شب این دوربین از نوع دید در شب رنگی می باشد.
دوربین مدل HAC-HDW1209TLQP-A-LED همچنین از قابلیت DNR (کاهش نویز در شب) نیز پشتیبانی میکند.
مناسب برای نصب در محیط های داخلی و بیرونی.
دانلود
برند
داهوا Dahua
ابعاد
97.1mm×91.4mm
وزن
0.23kg
مشخصات اتصال
BNC با سیم (RG59)
مشخصات حسگر تصویر
"1/2.7
CMOS
نوع لنز
3.6mm
Fix lens/Fixed iris
فاصله کانونی
800mm
دید در شب
20متر
حداقل نور
0.005Lux@(F1.2, AGC ON), 0 Lux with IR
رزلوشن تصویر
2MP, 1920(H)x1080(V)
محدوده سرعت شاتر(فیلم برداری)
PAL: 1/25~1/100000s -NTSC: 1/30~1/100000s
فرمت های ویدیویی
CVI
نرخ فریم
25/30fps@1080P, 25/30/50/60fps@720P
قابلیت چرخش
Pan:0° to 355°, Tilt: 0° to 75°, Rotation: 0 to 355°
دارد
قابلیت بزرگنمایی
دیجیتال
شیار کارت حافظه
ندارد
قابلیت ضبط صدا
دارای میکروفون
پروتکل ها
N/A
منبع تغذیه
12V-2A
Max 3.3W (12V DC, IR on)